המלצות

:מבחר המלצות של לקוחות אקטיב

I have work completed by Ami of Active Security.

He is very thorough and meticulous and has been happy to even to other person’s mistakes. In adding a piece to the alarm system he came across a few wires that were not properly mapped. In redoing them, he ended up solving problem with the intercom that we could not solve earlier. He is also very tidy and easy to work with. I recommend him highly.

Ron Paley –  Zichron Yaakov, June 2011

 הוא היה מצוין! הוא היה ממש נחמד והיה מאוד מקצועי 🙂

זוהר אונגר – יד חנה, מאי 2011

 

הוא הגיע פעמיים, קודם כל בשביל לתת הצעת מחיר ואחר כך לקחנו אותו. הוא עשה את העבודה כמו שצריך, בסך הכל הייתי מרוצה.

בועד רימלנד – בנימינה, ספטמבר 2010

 

היה בסדר גמור! הוא היה נחמד, עמד בלוח זמנים ועשה עבודה טובה ומקצועית!

אילן בר – בנימינה, ספטמבר 2010

 

היה עשר! אם היה לי ציון יותר גבוהה מזה הייתי נותנת לו. הנציג  הגיע בזמן, קבעתי איתו פעמיים והוא הגיע בדיוק בזמן בשתי הפעמים. הוא איש נחמד ואדיב. עובד יפה. פשוט היה תענוג לעבוד איתו!
שרה ת. – אודים, 12.2009

 

אחלה בן אדם! לא ידעתי מה לעשות והוא ייעץ לי. הוא עשה לי את הדבר הכי טוב שצריך במחיר טוב. הוא ממש ממש מעולה! הוא הגיע ישר בזמן. הוא בא לשנות אחר כך, כשהייתי צריך, איזה משהו. נותן שירות!
מוטי ז. – חניאל, 10.2008

 

איש מקצועי מאוד! הוא הגיע בזמן, לדעתי הכי חשוב. איש שירות יוצא מן הכלל! שיגעתי אותו והוא בסבלנות הסביר ועצר. ושוב, כשאמרתי משהו הוא הסביר לי מה נכון וטוב לעשות. בסוף ביקשתי עוד משהו והוא אמר שאין בעיה ועשה הכל לשביעות רצוני! השירות על הכיפאק! לדעתי העבודה איכותית, כל המקומות שחצב בקיר אז הוא אטם וצבע אחרי זה. העבודה הייתה בסדר גמור, לא רואים נזקים!
י. מגד – בנימינה, 04.2009
הגיע אליי והיה מעולה! איש  מאוד מקצועי ופדנט. הוא עושה את העבודה מכל הלב. הוא בא בזמן, מדוייק! הוא גם מתקשר לפני. הוא מאוד הגון, המחיר שלו הגון. אני יצאתי מרוצה!
ר. גולן – בנימינה, 04.2009

 

עשה עבודה טובה, הגיע בזמן ועשה בדיקה לפני כן .עבד בצורה מאוד מקצועית. מאוד אדיב ונחמד! מחיר סביר, לא נמוך ולא גבוה. עושה רושם שאפשר לסמוך עליו. ידיים שרוצות את טובתך ולא טובתו. נתן לנו שירות טוב, על הכיפאק!
קארין ואילן ארז – כפר ויתקין, 4.2009

contact-icon

אקטיב – זה לצאת מהבית בראש שקט

לקבלת הצעת מחיר או קביעת פגישת ייעוץ: 054-7357233 או active.securuty@hotmail.com או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    תפריט ניווט