אינטרקום ובקרת כניסה

אינטרקום ובקרת כניסה

מערכת אינטרקום ובקרת כניסה לעסק או לבית הוא הביטחון שלכם. כיום ניתן למצוא בכל בניין או עסק מערכת אינטרקום עם מצלמה, גם בבתים פרטים ניתן למצוא מערכת אינטרקום שמונעת כניסה של זרים.

מערכות אינטרקום יכולות לכלול מערכת דיבור בלבד או מערכת אינטרקום עם מצלמה, מערכות אינטרקום המתחברות למרכזיות ועוד. המגוון העצום של מערכות אינטרקום מאפשרת לכם לבחור את המערכת המתאימה לכם.

מערכת אינטרקום לביתמערכת אינטרקום ובקרת הכניסה מאפשרת לשלוט על דלת הכניסה או שער הכניסה, ולבחור למי לפתוח את השער או הדלת. על מנת להבין איזו מערכת אנו צריכים, עלינו ראשית להכיר את סוגי המערכות הקיימות היום.

סוגי מערכות אינטרקום

מערכת אינטרקום בנויה משני חלקים, הפאנל החיצוני והפאנל הפנימי. הפאנל החיצוני היא אותה מערכת עם מספרים המאפשרת לפתוח את הדלת באמצעות קוד או להתקשר עם פנים העסק או הבית. אנו מזהים את האדם העומד בדלת ובלחיצת כפתור אנו פותחים את המנעול החשמלי. הפאנל החיצוני יכול להגיע בכמה צורות, פאנל מספרים בלבד, פאנל עם אפשרות לדבר עם מי שבחוץ ופאנל המשולב עם  מצלמה מובנית שניתן לראות מי עומד ליד הדלת. בכל הפנלים החיצוניים ניתן לשלב גם לחצן עם קוד, המאפשר לנו לפתוח את השער ללא צלצול. בחלק מהפאנלים החיצונים ניתן להתקין לחצן עקיפה שיהיה מותקן לצד הפנימי של השער או הדלת והוא יאפשר לנו לפתוח את השער או הדלת ביציאה מהבית.

הפנלים החיצוניים בנויים ממתכת או אלומיניום, המאפשרים הגנה גם מפני חדירת ולמנוע פגיעה בפאנל. ישנם גם פנלים מפלסטיק קשיח חיצוניים. ההתאמה תעשה בהתאם למקום ולחשיפה שלו לשמש או לגשם.

הפאנל הפנימי יהיה בצורת מתאם טלפון, מסך אינטרקום או שפורפרת אינטרקום, ממנה אנו שולטים על השער,. הפאנל הפנימי הוא היחידה שבאמצעותה אנו מקשרים עם החוץ והיא מאפשרת לנו לדבר עם מי שמגיע. יחידה זו יכולה להיות בכמה צורות שונות, בהתאם לסוג המערכת שבחרנו. רוב הפנלים מתחברים לשפורפרת אינטרקום פשוטה, הממוקמת ליד הדלת ולעיתים ניתן להתקין פאנל ליד המיטה או בכל מקום שתבחרו בבית או בעסק לנוחיותכם. לרוב יחידה זו כוללת אפרכסת שניתן לדבר דרכה ולפתוח בלחיצת כפתור לפתיחה. היתרון הגדול של שפורפרת זו היא העלות הנמוכה יחסית, החיסרון הינו בנחות של הפתיחה, הרי שכל פעם שנרצה לפתוח את הדלת לאורח שיצלצל בפנל החיצוני, נהיה חייבים לקום ולהגיע לשפורפרת, הכין שהיא מותקנת בבית.

ברוב הפנלים ניתן למצוא את האופציה להתחבר למתאם טלפון ביתי. מתאם זה תפקידו להעביר את צלצול האינטרקום לכל שלוחות הטלפון בעסק או בבית, לדבר ואף לפתוח את השער ממכשיר הטלפון הביתי. יש לקחת בחשבון שלכל פנל של יצרן מסוים, יש להתאים את המתאם הטלפון  של אותו יצרן.

פאנל הכולל מסך אינטרקום. פאנל הכולל מסך שקשור למצלמה בפאנל החיצוני המאפשר לראות את מי שמגיע. לרוב המסך יהיה 7 אינץ'. כאשר אנו מתקינים אינטרקום וידאו, המסך הינו מסך שטוח בהתקנה צמודה לקיר, ממנו אפשר לדבר ולפתוח את השער בלחיצה כפתור (כיום רוב המסכים הם עם לחצני טאצ'). ניתן לחבר בנוסף לאינטרקום רגיל או למתאם לטלפון, מבלי צורך לקום למסך על מנת לראות מי בדלת או בשער.

כל מערכות האינטרקום ניתן לחבר לקו הטלפון הביתי. החיבור נעשה באמצעות מתאם טלפון המתחבר ישירות לקו הטלפון הראשי של הבית. החיבור של מערכת האינטרקום לטלפון הביתי הופך לנו את החיים קלים יותר מאחר והוא הופך כל שלוחת טלפון בבית למעיין שפורפרת ממנה ניתן לדבר ולפתוח את הדלת או השער החיצוני. בדרך כלל המתאם מומלץ מאוד להתקנה מאחר והוא מקל עלינו את המענה לצלצול האינטרקום.

לפני התקנת מערכת אינטרקום חשוב לבדוק מה הצרכים שלכם, מהו התקציב שלכם עבור המערכת והכי חשוב, להתייעץ עם איש מקצוע שידע להתאים לכם את המערכת בהתאם לצרכים שלכם ויתקין את המערכת. התקנה המערכת בצורה טובה ונכונה, עם שילוב של מערכת אזעקה או מצלמות אבטחה תמנע תקלות אפשריות בעתיד ותגרום למערכת לעבוד בצורה טובה ואמינה.

contact-icon

אקטיב – זה לצאת מהבית בראש שקט

לקבלת הצעת מחיר או קביעת פגישת ייעוץ: 054-7357233 או active.securuty@hotmail.com או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    תפריט ניווט