טיפים לאבטחה

טיפים קטנים להפחתת מקרי הפריצות 

 

 1. הקפד/י לנעול את דלת הבית, החלונות, התריסים, בעת יציאה מהבית. הדלת צריכה להיות נעולה גם כאשר דיירי הבית נמצאים בבית.
 2. אל תשאיר/י את צרור המפתחות מתחת לשטיח או בארון החשמל מכיוון, שהגנבים מכירים את הטריק הזה ויודעים לחפש שם. ולכן, מומלץ להשאיר צרור מפתחות נוסף אצל השכנים שאת/ה סומך/ת עליהם או אצל בני משפחה הגרים בסמוך לביתנו.
 3. אל תשאיר/י את צרור המפתחות בעגלת הסופר מכיוון, שגנבים עשויים לשכפל את צרור המפתחות, לעקוב אחריך ולפרוץ לביתך.
 4. אל תפתח/י את דלת הבית לאדם שאת/ה לא מכיר/ה! במידה ומגיע אלינו שליח או איש מכירות אל סף דלתנו לבדוק את התעודה המזהה שלו.
 5. תבדוק שאין איש עוקב אחריך בדרך לביתך. באם מישהו נכנס אתך למעלית, דובב אותו לאן הוא מעוניין להגיע, ואל תצא מהמעלית, אלא לאחר שיצא ממנה.
 6. התקנת מערכת אזעקה בבית – כאשר אנו מתקינים מערכת אזעקה אנו מרתיעים את הגנב או הפורץ מלבצע את זממו בביתנו. באם התבצעה פריצה, המערכת מתריעה על הפריצה לבעלי הבית ו/או למוקד סיור.
 7. התקנת מערכת של מצלמות אבטחה בבית – כאשר אנו מציבים מערכת של מצלמות אבטחה אנו מרתיעים את הגנב או הפורץ מלבצע את זממו בביתנו. אבל, אם התבצעה פריצה, אנו יכולים לצפות במתרחש בזמן אמת, ולראות מי חדר לביתנו ולהזעיק את המשטרה מיד.
 8. מערכת מצלמות האבטחה מקליטה בעת תנועה ושומרת את הקלטותיה על הכונן הקשיח. כך אנו יכולים לצפות בהקלטות לפי ימים או שעות, ולמצוא את מעשה הפריצה ולהעביר את ההקלטות אל המשטרה שיתפסו את הפורץ.
 9. וודא כי מערכת האזעקה תמיד מופעלת לפני יציאה מהבית. גם כאשר יש אנשים בבית, הפעל את ההגנה ההיקפית של הבית.
 10. לוודא כי הכניסה לבית מוארת או חדר המדרגות מואר בשעות החשיכה, וכמו כן, שישנה אפשרות להאיר את חדר המדרגות או הכניסה לבית גם מתוך הבית.

                               הבטחון שלך – המומחיות שלנו

contact-icon

אקטיב – זה לצאת מהבית בראש שקט

לקבלת הצעת מחיר או קביעת פגישת ייעוץ: 054-7357233 או active.securuty@hotmail.com או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  תפריט ניווט