מצלמות אבטחה

מצלמת אבטחהמערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור הינה מערכת של מצלמות המותקנות בחלל או מחוצה לו, המצלמת ומקליטה את המתרחש בטווח הכיסוי שלה, ומאפשרת צפייה בזמן אמת או בדיעבד בחומר מוקלט, על גבי מסך טלביזיה, מסך מחשב או דרך האינטרנט ממחשב מרוח או בסמארטפון.

מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור מגבירה את רמת האבטחה הניתנת  על-ידי מערכת אזעקה ומאפשרת מעקב בצורה פשוטה אחר הנעשה בחלל המוגן.

מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור מיועדת לאוכלוסיות בעלות צרכים שונים. החל מאתרי בניה המבקשים לקבל תמונה על המתרחש באתר בכל שעות היום, בעלי חנויות ועסקים הצופים בפינות שונות בבית העסק אשר אינן בטווח

מערכת מצלמות במעגל סגור הינה מערכת של מצלמות המותקנות בחלל או מחוצה לו, המצלמת ומקליטה את המתרחש בטווח הכיסוי שלה, ומאפשרת צפייה בזמן אמת או בדיעבד בחומר מוקלט, על גבי מסך טלביזיה, מסך מחשב או דרך האינטרנט ממחשב מרוח או בסמארטפון.

מערכת מצלמות במעגל סגור מגבירה את רמת האבטחה הניתנת  על-ידי מערכת אזעקה ומאפשרת מעקב בצורה פשוטה אחר הנעשה בחלל המוגן.

מערכות מצלמות במעגל סגור מיועדות לאוכלוסיות בעלות צרכים שונים. החל מאתרי בניה המבקשים לקבל תמונה על המתרחש באתר בכל שעות היום, בעלי חנויות ועסקים הצופים בפינות שונות בבית העסק אשר אינן בטווח ראייתם, הורים המבקשים לדעת איך מתנהגת המטפלת עם ילדם בהעדרם, משפחות  לקשישים המטופלים על ידי מטפל סיעודי בביתם ומבקשים לוודא את היחס אותו מקבלים קרוביהם, וכן אנשים במעוניינים במעקב אחרי פורץ במידה והצליח לעבור את מערכת האזעקה ולהיכנס לבית או למשרד.

Camera 2שמירת התמונות נעשית באמצעות מערכת הקלטה המקליטה (שומרת) רק כאשר יש תנועה במצלמת האבטחה. אורך ימי שמירת התמונות תלוי בגודל הדיסק במחשב ההקלטה, מספר המצלמות, וכמות התנועה בשטח. אין חשש שמערכת ההקלטה תפסיק לשמור את התמונות מפאת חוסר מקום, מכיוון שנמחקים באופן אוטומטי האירועים הראשונים שנשמרו.

קיימות כיום שני סוגי מצלמות הנבדלות ביניהן באיכות התמונה הנראית והנשמרת:

מצלמות אנאלוגיות – הינן מצלמות המעבירות תמונות וידאו באמצעות כבלי וידאו למכשיר ההקלטה.
מצלמות דיגיטליות (IP) – מצלמות המעבירות תמונות דיגטליות באמצעות כבלי תקשורת אל מכשיר ההקלטה. איכות התמונות הדיגיטליות הינו איכותי מאד ביחס למצלמות האנאלוגיות.

IP 1אנו בחברת "אקטיב – מערכות אבטחה ותקשורת" שמים  דגש על פתרון איכותי ויעודי בכל אתר, בית או משרד. אנו מקפידים ליישם את המענה הבטיחותי המרבי, באמצעות בחירת סוגי מצלמות אבטחה המתאימות לפני השטח ומיקומם הנכון באתר, תוך כדי התאמת עדשות עבור איכות הצילום והיקף הכיסוי, ותוך התחשבות בצרכים ובדרישות הלקוח.

CCTV Sytem מצלמות אבטחה

contact-icon

אקטיב – זה לצאת מהבית בראש שקט

לקבלת הצעת מחיר או קביעת פגישת ייעוץ: 054-7357233 או active.securuty@hotmail.com או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    תפריט ניווט