מצלמות אנאלוגיות

מצלמות אבטחה המשדרות תמונה אנלוגית על גבי כבל קואקס, שצריך לחבר ישירות מהמצלמה אל מערכת ההקלטה האנלוגית (DVR). כל מצלמה דורשת כבל נפרד אל מכשיר ההקלטה. ישנה אפשרות להעביר על גבי כבל תקשורת (cat) תמונות מעד 4 מצלמות, וזאת באמצעות התקנת זוג 'בלונים' בקצות הכבל לכל מצלמה.

יתרונות המערכת:

  1. עלות יחסית נמוכה
  2. התקנה פשוטה ויציבה לאורך תקופה ארוכה
  3. גמישות מרבית בבחירת מצלמות ומכשיר הקלטה, מחברות שונות

מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור הינה מערכת של מצלמות המותקנות בחלל או מחוצה לו, המצלמת ומקליטה את המתרחש בטווח הכיסוי שלה, ומאפשרת צפייה בזמן אמת או בדיעבד בחומר מוקלט, על גבי מסך טלביזיה, מסך מחשב או דרך האינטרנט ממחשב מרוח או בסמארטפון.

מערכת מצלמות במעגל סגור מגבירה את רמת האבטחה הניתנת  על-ידי מערכת אזעקה ומאפשרת מעקב בצורה פשוטה אחר הנעשה בחלל המוגן.

מערכות מצלמות במעגל סגור מיועדות לאוכלוסיות בעלות צרכים שונים. החל מאתרי בניה המבקשים לקבל תמונה על המתרחש באתר בכל שעות היום, בעלי חנויות ועסקים הצופים בפינות שונות בבית העסק אשר אינן בטווח ראייתם, הורים המבקשים לדעת איך מתנהגת המטפלת עם ילדם בהעדרם, משפחות  לקשישים המטופלים על ידי מטפל סיעודי בביתם ומבקשים לוודא את היחס אותו מקבלים קרוביהם, וכן אנשים במעוניינים במעקב אחרי פורץ במידה והצליח לעבור את מערכת האזעקה ולהיכנס לבית או למשרד.

שמירת התמונות נעשית באמצעות מערכת הקלטה המקליטה (שומרת) רק כאשר יש תנועה במצלמת האבטחה. אורך ימי שמירת התמונות תלוי בגודל הדיסק במחשב ההקלטה, מספר המצלמות, וכמות התנועה בשטח. אין חשש שמערכת ההקלטה תפסיק לשמור את התמונות מפאת חוסר מקום, מכיוון שנמחקים באופן אוטומטי האירועים הראשונים שנשמרו.

 

contact-icon

אקטיב – זה לצאת מהבית בראש שקט

לקבלת הצעת מחיר או קביעת פגישת ייעוץ: 054-7357233 או active.securuty@hotmail.com או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    תפריט ניווט