תקשורת וסנכרון

Cabelבבית סטנדרטי של היום יש יותר ממכשיר טלפון וטלביזיה. בבית של היום קיימות מערכות תקשורת וסנכרון נוספות שהן חלק בלתי נפרד מחיינו. מערכות אלו הן: מערכת אזעקה, מערכת אינטרקום, מצלמות אבטחה, מחשבים, מכשיר פקס, וטלביזיה הקשורה לאינטרנט. הקשר של כל המערכות הללו עם העולם החיצון האנטרנטי הכולל גם העברת מידע קולי ואינפורמטיבי מתקיים באמצעות 2 גידים בתוך כבל הפיקוד של חברת בזק (לחברת הוט פתרון דומה).

 

 

 

להלן השימוש של כל מערכת בתקשורת הקווית:

  • טלפון – מידע קולי
  • פקס – מידע קולי שהופך למידע חזותי
  • אזעקה – מידע קולי
  • אינטרקום – מידע קולי
  • מחשב – מידע אינטרנטי
  • טלביזיה – מידע אינטרנטי
  • מצלמות אבטחה – מידע אינטרנטי

 

Filterאיך באמצעות 2 גידים, כל המערכות הללו מעבירות מידע קולי ומידע אינטרנטי בו זמנית. יש לדעת שהמידע הקולי והמידע האינטרנטי עוברים בגידים בו זמנית אך בתדרי גלים שונים. לכן קודם כל יש להפריד בין המידע הקולי למידע האינטרנטי, באמצעות פילטר. לפילטר 2 יציאות: יציאה למידע הקולי ויציאה למידע האינטרנטי.

 

תשתית תקשורת מחשבים

בכל בית סטנדרטי של היום ישנם מספר מחשבים, בשימוש של ההורים והילדים. הקשר של כל המחשבים לעולם החיצון האינטרנטי נעשה דרך המודם הקשור לקו טלפון של בזק או לתשתית הוט. הקשר של המחשבים אל המודם נעשה באחת משתי צורות: קשר אלחוטי או קשר קווי. הקשר הקווי יותר יציב ולא מותנה במיסוך של קירות הבית. כדי ליצור קשר קווי בין המודם לבין מחשב בכל חדר, יש להניח תשתית של כבל 8 גידים cat5e. במקום הריכוז של כל הכבלים נמצא המודם. בקצה האחד של הכבל מתקינים מחבר הנכנס אל המודם, ובקצה השני מתקינים שקע בקיר אליו מחובר המחשב. למודם קיימת יציאה למחשב אחד בלבד. כדי לקשור מספר מחשבים למודם מחברים למודם נתב, הנותן אפשרות לחבור של עד 4 מחשבים. במידה וזקוקים לעוד חיבורי מחשב, מחברים לנתבSwitch, המאפשר לחבר עוד מספר רב של מחשבים.

Comm Infra 2

אנחנו מתקינים תשתית תקשורת מחשבים במשרדים ובבתים פרטיים

contact-icon

אקטיב – זה לצאת מהבית בראש שקט

לקבלת הצעת מחיר או קביעת פגישת ייעוץ: 054-7357233 או active.securuty@hotmail.com או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    תפריט ניווט